Wspólnie osiągamy sukces
zapewniając naszym Klientom
                w pełni profesjonalną i skuteczną obsługę
Nasze kancelarie powstały z myślą o Klientach, którzy oczekują profesjonalnej obsługi prawnej, dostosowanej do ich indywidualnych potrzeb, świadczonej w otwartej, przyjaznej i pełnej szacunku atmosferze. Naszym priorytetem jest skuteczność i szybkość działania, a także bezpośredni i osobisty kontakt z każdym Klientem.

Dzięki specjalizacjom w różnych dziedzinach prawa mamy możliwość prowadzenia kompleksowej obsługi prawnej podmiotów korzystających z naszych usług. Wpływa to zarówno na szybkość jak i skuteczność podejmowanych działań oraz pozwala na znaczną oszczędność czasu i środków finansowych.

Dla wygody naszych Klientów oraz w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, współpracujemy z architektami, doradcami podatkowymi, notariuszami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi oraz pracownikami naukowymi wyższych uczelni.
Współpracujemy m. in. z Pracownią Projektów MODUS z Krakowa http://www.modus.krakow.pl dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę obejmującą nie tylko fachową pomoc prawną, ale także projektowanie oraz nadzór i prowadzenie inwestycji przez doświadczonych architektów, inżynierów budownictwa oraz specjalistów wszystkich branż instalacyjnych.

Z naszych usług korzystają zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorcy (obsługujemy m. in. firmy z Krakowskiego Parku Technologicznego).
Jesteśmy dynamicznie działającą grupą prawników, która zapewnia efektywną i terminową obsługę w zakresie doradztwa prawnego

To co nas wyróżnia, to:

indywidualne podejście do każdej powierzonej nam sprawy
doświadczenie praktyczne i rzetelna wiedza akademicka
wysoka jakość obsługi i komunikacji z Klientami
elastyczne formy ustalania wynagrodzenia
Dla Firm
Dla Osób Fizycznych
Prowadząc obsługę prawną podmiotów gospodarczych oferujemy usługi m. in. w zakresie:
prawa cywilnego
prawa administracyjnego
prawa budowlanego
prawa własności przemysłowej
prawa autorskiego


  
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2011 Baziak Lejko Jasińska Piróg - Kancelarie Adwokatów i Radców Prawnych
projekt i realizacja: proti - to be online